български English
 

Нашите успехи

ПОСТИЖЕНИЯ НА РЕПУБЛИКАНСКИ И МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА

  • Райко Гануков с Гого – Балкански шампионат Обездка Катерини – индивидуално класиране девето място

  • Райко Гануков с Дантес – Републиканско първенство Обездка Клас Н – Второ място

  • Райко Гануков с Дантес – Републиканско първенство Обездка клас Л – Републикански шампион;
  • Райко Гануков с Амброзия – Балкански шампионат Обездка Ягодово – индивидуално класиране седмо място;
  • Райко Гануков с Амброзия – Републиканско първенство Обездка клас Т – Трето място;

  • Републиканско първенство Обездка клас Т
    • Райко Гануков с Дантес – Трето място в съпътстващ турнир клас Л;
    • Райко Гануков с Амброзия – Трето място клас Т;
  • Райко Гануков с Амброзия – Балкански шампионат Обездка Нови Сад – индивидуално класиране седмо място;
  • Райко Гануков с Лукреция – Републиканско първенство Обездка клас Н – второ място;

  • Райко Гануков с Лукреция – Републиканско първенство Обездка клас Л – Четвърто място;
  • Републиканско първенство Обездка клас Т
    • Райко Гануков с Амброзия – трето място;
    • Райко Гануков с Дантес – четвърто място;
  • Райко Гануков с Амброзия – Балкански шампионат Обездка Истанбул – Балкански шампиони;
  • Вероника Миланова с Киана – ДП за юноши14/18 год. и Аматьори – Прескачане – Републикански шампион;

  • Райко Гануков с Амброзия – Републиканско първенство Обездка клас Т – Второ място;
  • Райко Гануков с Амброзия – Балкански шампионат Обездка Атина – индивидуално класиране пето място;
  • Райко Гануков с Амброзия – Международен турнир по Обездка Житница – клас Т – първо място;
  • Райко Гануков с Дантес – Международен турнир по Обездка Житница – клас Т- второ място;
  • Вероника Миланова с Джиана Б – Държавно първенство за юноши до 18 г. – Прескачане – Републикански шампион;

  • Мирела Райкова с Бруклин – републикански шампион по обездка за юноши до 18г.;
  • Мирела Райкова с Бруклин – вице-балкански шампион по обездка за юноши до 18г.индивидуално;
  • Мирела Райкова с Бруклин – бронзов медалист на републикански шампионат по обездка за юноши до 18г.;
  • Райко Гануков с Амбър – вице-шампион на републикански шампионат по обездка клас Т;
  • Райко Гануков с Лукреция – вице-шампион на републикански шампионат по обездка клас Л;
  • Ая Митева с Каро Ас – трето място по прескачане на препятствия на Балкански игри за юноши до 14г. индивидуално;
  • Ая Митева с Каро Ас – първо място прескачане на препятствия на Балкански игри за юноши до 14г.отборно;
  • Елиза Чолакова с Олаф К– републикански шампион по прескачане на препятствия за пони-ездачи;
  • Алара Чолак с Каспаро 10 – трето място по прескачане на препятствия на републикански шампионат за аматьори;

  • Райко Гануков с Амбър и Дантес- второ и трето място на републикански шампионат по обездка клас Т;
  • Магдалена Иванова с Трим– второ място на републикански шампионат по обездка за юношидо 18г.;
  • Райко Гануков с Амбър – участник в национален отбор мъже в Балканиада по обездка, заел второ място
  • Мирела Райкова с Бруклин – участник в национален отбор мъже в Балканиада по обездка, заел второ място;
  • Магдалена Иванова с Трим – участник в национален отбор юноши до 18г. в Балканиада по обездка, заел трето място;
  • Елиза Чолакова с Олаф К – трето място в републикански шампионат по обездка за пони-ездачи;
  • Ая Митева с Каро Ас – второ място на републикански шампионат по прескачане на препятствия за юноши до 14г.;
  • Ая Митева с Каро Ас – пето място на Балкански игри за юноши до 14г. индивидуално и участник в националния отбор;
  • Ая Митева с Каро Ас – участник в Европейски шампионат по прескачане на препятствия за юноши до 14г.;
  • Елиза Чолакова с Олаф К – републикански шампион по прескачане на препятствия за пони-ездачи за втора година;

 

Балканиада обездка 2016
ДП обездка клас Т, деца и юноши юни 2016
Турнир обездка 22.05.2016г.
Обездка аматьори
Балканиада обездка 2015
РП обездка клас Т 2015
Лига Ген.Крум Лекарски
РП обездка клас Т 2014
Балканиада обездка 2014
РП обездка клас Л 2013
Балканиада обездка 2013
РП обездка клас Н 2013
РП обездка клас Н - 09-11.09.2011
РП обездка клас Т - 17-19.06.2011
Областно първенство обездка - 11.06.2011
SCIO-W2* - 2-4 ни 2011
Стара Загора - 07.05.2011
Финал Зимна лига - 29.04.2011
I кръг лига Домейн Бойар
Аматьори 2010
Държавно първенство обездка Н и Л- 30.07.2010 - 01.08.2010
БШ Катерини - 02-04.07.2010