През изминалия уикенд на конна база “Ген. Крум Лекарски” се проведе Купа България по прескачане на препятствия. Клубът ни взе участие с 18 коня в състезанието. Поздравяваме ги за прекрасното представяне и куража!
В по- тежките паркури от 125/130см за Купа България, Криси с Лорина се класираха 5ти, а Ая с Кортезина 6ти от общо 38 коня.
В категория аматьори в крайното класиране Злати зае 2ро място с Евартан, а Ади с Улхакан 3то. Много добро представяне направиха и Аляра с Гума, Вики с Джин и Алейна с Кабалеро.
В категория пони ездачи, малката Ан зае 3то място с Ная. Така Анка завърши сезона, както и последното си състезание със сладката Ная.
В турнира на по- леките паркури също взеха участие Вяра с Марк Антоний, Ели с Бари, Марти със Саймън, Сали с Наутика, Селен с Вултакер и Зейнеп с Амелусина. Всички те заслужено спечелиха розетки и през двата дни!