български English
 

Нашите успехи

Нашите титли

  • Балкански шампионат Обездка Катерини – индивидуално класиране Райко Гануков с Гого девето място

  • Републиканско първенство Обездка Клас Н – Второ място Райко Гануков с Дантес

  • Републиканско първенство Обездка клас Л – Райко Гануков с Дантес – Републикански шампион;
  • Балкански шампионат Обездка Ягодово – индивидуално класиране Райко Гануков и Амброзия седмо място;
  • Републиканско първенство Обездка клас Т – Трето място Райко Гануков с Амброзия;

  • Републиканско първенство Обездка клас Т
    • Трето място за Райко Гануков с Дантес в съпътстващ турнир клас Л;
    • Трето място за Райко Гануков и Амброзия в клас Т;
  • Балкански шампионат Обездка Нови Сад – индивидуално класиране Райко Гануков с Амброзия седмо място;
  • Републиканско първенство Обездка клас Н – второ място Райко Гануков с Лукреция;

  • Републиканско първенство Обездка клас Л – Четвърто място за Райко Гануков с Лукреция;
  • Републиканско първенство Обездка клас Т
    • Трето място за Райко Гануков с Амброзия;
    • Четвърто място за Райко Гануков с Дантес;
  • Балкански шампионат Обездка Истанбул – Балкански шампиони Райко Гануков с Амброзия;
  • ДП за юноши14/18 год. и Аматьори – Прескачане – Вероника Миланова с Киана – Републикански шампион;

 

 

  • Републиканско първенство Обездка клас Т – Второ място за Райко Гануков с Амброзия;
  • Балкански шампионат Обездка Атина – индивидуално класиране Райко Гануков с Амброзия пето място;
  • Международен турнир по Обездка Житница – клас Т
    • Първо място Райко Гануков с Амброзия;
    • Второ място Райко Гануков с Дантес;
  • Държавно първенство за юноши до 18 г. – Прескачане – Вероника Миланова с Джиана Б – Републикански шампион;

 

Балканиада обездка 2016
ДП обездка клас Т, деца и юноши юни 2016
Турнир обездка 22.05.2016г.
Обездка аматьори
Балканиада обездка 2015
РП обездка клас Т 2015
Лига Ген.Крум Лекарски
РП обездка клас Т 2014
Балканиада обездка 2014
РП обездка клас Л 2013
Балканиада обездка 2013
РП обездка клас Н 2013
РП обездка клас Н - 09-11.09.2011
РП обездка клас Т - 17-19.06.2011
Областно първенство обездка - 11.06.2011
SCIO-W2* - 2-4 ни 2011
Стара Загора - 07.05.2011
Финал Зимна лига - 29.04.2011
I кръг лига Домейн Бойар
Аматьори 2010
Държавно първенство обездка Н и Л- 30.07.2010 - 01.08.2010
БШ Катерини - 02-04.07.2010