български English
 

Нашите успехи

ПОСТИЖЕНИЯ НА РЕПУБЛИКАНСКИ И МЕЖДУНАРОДНИ ПЪРВЕНСТВА

2019

  • Ая Митева 
    • 3то място на Европейски шампионат по прескачане на препятствия за юноши до 14г.
    • 3то място индивидуално на Световна купа Божурище
    • 1во място отборно на Световна купа Божурище
    • 2ро място отборно на Балкански игри
  • Елиза Чолакова
    • участник в Европейски шампионат по прескачане на препятствия за юноши до 14г.
    • 2ро място индивидуално на Световна купа Божурище
    • 1во място отборно  на Световна купа Божурище
    • 2ро място отборно на Балкански игри
    • Републикански шампион по прескачане на препятствия за юноши до 14г.
    • Републикански шампион Пони ездачи
  • Ния Стоименова
    • 2ро място на Републиканско първенство по прескачане на препятствия група Б
    • участник в Балкански игри категория ‘Жени’
  • Кристияна Атанасова
    • участник в Балкански игри категория ‘Юноши до 18г’
  • Петко Домусчиев
    • 3то място на Републикански шампионат по прескачане на препятствия категория ‘Млади ездачи’
  • Магдалена Иванова
    • Републикански шампион обездка категория ‘Юноши до 18г.’
  • Мирела Райкова
    • 2ро място на Републиканско първенство обездка клас ‘Млади ездачи’
    • 3то място на Балкански шампионат обездка клас ‘Млади ездачи’

2018

  • Ая Митева
    • участник в Европейски шампионат по прескачане на препятствия за юноши до 14г. с Каро Ас
    • 5то място на Балкански игри за юноши до 14г. индивидуално и участник в националния отбор с Каро Ас
    • 2ро място на Републикански шампионат по прескачане на препятствия за юноши до 14г. с Каро Ас
  • Райко Гануков
    • 2ро и 3то място на Републикански шампионат по обездка клас Т с Амбър и Дантес
    • 2ро място отборно на Балканиада по обездка мъже
  • Елиза Чолакова
    • Републикански шампион по прескачане на препятствия за пони-ездачи с Олаф К
    • 3то място в Републикански шампионат по обездка за пони-ездачи с Олаф К
  • Мирела Райкова
    • 2ро място отборно на Балканиада по обездка в национален отбор мъже с Бруклин
  • Магдалена Иванова
    • 2ро място на републикански шампионат по обездка за юноши до 18г. с Трим
    • 3то място отборно на Балканиада по обездкар юноши до 18г. с Трим

 2017

  • Ая Митева
    • 3то място на Балкански игри по прескачане на препятствия за юноши до 14г. индивидуално с Каро Ас
    • 1во място на Балкански игри по прескачане на препятствия за юноши до 14г. отборно с Каро Ас
  • Мирела Райкова
    • 2ро място на Балкански шампионат обездка за юноши до 18г. индивидуално с Бруклин
    • Републикански шампион по обездка за юноши до 18г. с Бруклин
  • Райко Гануков
    • 2ро място на Републикански шампионат обездка клас Т
    • 2ро място на Републикански шампионат обездка клас Л
  • Елиза Чолакова
    • Републикански шампион по прескачане на препятствия за пони-ездачи с Олаф К
  • Алара Чолак
    • 3то място по прескачане на препятствия на републикански шампионат за аматьори с Каспаро 10

2016

  • Вероника Миланова
    • Републикански шампион на Републиканско първенство ПП за юноши до 18 г. с Джиана Б
  • Райко Гануков
    • 5то място в инд. класиране на Балкански шампионат Обездка Атина
    • 2ро място на Републиканско първенство Обездка клас Т с Амброзия
    • 1во място на Международен турнир по Обездка Житница – клас Т с Амброзия
    • 2ро място на Международен турнир по Обездка Житница – клас Т с Дантес
  • Ния Стоименова, Вероника Миланова, Виктория Сапунарова
    • участие на Балкански игри по ПП

 2015

  • Райко Гануков
    • Балкански шампион на Балкански шампионат Обездка Истанбул с Амброзия;
    • 3то място на Републиканско първенство Обездка клас Т с Амброзия
    • 4то място на Републиканско първенство Обездка клас Т с Дантес
    • 4то място на Републиканско първенство Обездка клас Л с Лукреция
  • Вероника Миланова
    • Републикански шампион на ДП по прескачане на препятствия за юноши14/18 год. и Аматьори  с Киана

2014

  • Райко Гануков
    • Балкански шампионат Обездка Нови Сад – индивидуално класиране седмо място с Амброзия
    • 3то място на Републиканско първенство Обездка клас Т с Амброзия
    • 2ро място на Републиканско първенство Обездка клас Н  с Лукреция

2013

  • Райко Гануков
    •   Републикански шампион Обездка клас Л с Дантес
    •  3то място на Републиканско първенство Обездка клас Т с Амброзия
    •  7мо място индивидуално на Балкански шампионат Обездка Ягодово  с Амброзия

2011

  • Райко ГануковРепубликанско първенство Обездка Клас Н – Второ място с Дантес

2010

  • Райко Гануков  – Балкански шампионат Обездка Катерини – индивидуално класиране девето място с Гого

 

 

Балканиада обездка 2016
ДП обездка клас Т, деца и юноши юни 2016
Турнир обездка 22.05.2016г.
Обездка аматьори
Балканиада обездка 2015
РП обездка клас Т 2015
niya
РП обездка клас Т 2014
Балканиада обездка 2014
РП обездка клас Л 2013
Балканиада обездка 2013
РП обездка клас Н 2013
РП обездка клас Н - 09-11.09.2011
РП обездка клас Т - 17-19.06.2011
Областно първенство обездка - 11.06.2011
SCIO-W2* - 2-4 ни 2011
Стара Загора - 07.05.2011
Финал Зимна лига - 29.04.2011
I кръг лига Домейн Бойар
Аматьори 2010
Държавно първенство обездка Н и Л- 30.07.2010 - 01.08.2010
БШ Катерини - 02-04.07.2010