Прескачане на СК Тракиец 1-2.04.2017
Страхотно начало на състезателния сезон за нашите амазонки! На първото състезание, провело се в Житница този уикенд, участие взеха 9 тандема! Най-малката, Елиза с понито Олаф, премина х-паркури и паркури за понита без нито една грешка. Ая, която вече порастна цели 138см, с новия си кон, жребеца Каро Ас, беше неустрашима. Мария с Лео Кинг прелиташе паркур след паркур. Вики с Боран, изпитан тандем, скачаха на най-високото. Руми с Аск фор Милион, показа отлична езда. А Ния безпогрешно водеше младата кобила Лина, собственост на Криси. И накрая, ако познавате някои безстрашни момчета, кажете им да видят тези снимки!





Previous Post
Next Post