Липица 2015
29.05.2015 Нашият треньор и национален състезател по обездка Райко заедно с кобила Амброзия тази седмица е на международното състезание по обездка CDI3* в Липица, Словения. Той е един от двамата участници от България. Заедно с Кати Цветанова с кон Преслав в категория ‘Юноши’ ще се борят с конкуренцията от десетина държави. Това е голяма чест, […]










